Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:27
Płocka15:29
Przemyska15:31
Wilanowska15:32
Cebertowicza15:34
Cieszyńskiego15:35
Sikorskiego15:37
Chałubińskiego15:39
Odrzańska15:41
Pohulanka15:42
Węzeł Groddecka15:44
Urząd Miejski15:45
Dworzec PKS15:47
Brama Oliwska15:49
Chodowieckiego
 
15:50
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:511 min.
 
Traugutta15:533 min.
 
Opera Bałtycka15:555 min.
 
Wyspiańskiego15:588 min.
 
Reja15:599 min.
 
Mickiewicza16:0111 min.
 
Plac Komorowskiego16:0313 min.
 
Legionów16:0515 min.
 
Bajana16:0616 min.
 
Żwirki i Wigury16:0717 min.
 
Jana Pawła II16:0818 min.
 
Startowa16:0919 min.
 
Zaspa16:1020 min.
 
Kołobrzeska16:1121 min.
 
Bora Komorowskiego16:1323 min.
 
Czerwony Dwór16:1525 min.
 
Piastowska16:1626 min.
 
Pomorska16:1828 min.
 
Osiedle Wejhera16:1929 min.
 
Helska16:2030 min.
 
Jelitkowo16:2131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy