Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:51
Płocka09:53
Przemyska09:55
Wilanowska09:56
Cebertowicza09:58
Cieszyńskiego09:59
Sikorskiego10:01
Chałubińskiego10:03
Odrzańska10:05
Pohulanka10:06
Węzeł Groddecka10:08
Urząd Miejski10:09
Dworzec PKS10:11
Brama Oliwska10:13
Chodowieckiego
 
10:14
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:151 min.
 
Traugutta10:173 min.
 
Opera Bałtycka10:195 min.
 
Wyspiańskiego10:228 min.
 
Reja10:239 min.
 
Mickiewicza10:2511 min.
 
Plac Komorowskiego10:2713 min.
 
Legionów10:2915 min.
 
Bajana10:3016 min.
 
Żwirki i Wigury10:3117 min.
 
Jana Pawła II10:3218 min.
 
Startowa10:3319 min.
 
Zaspa10:3420 min.
 
Kołobrzeska10:3521 min.
 
Bora Komorowskiego10:3723 min.
 
Czerwony Dwór10:3925 min.
 
Piastowska10:4026 min.
 
Pomorska10:4228 min.
 
Osiedle Wejhera10:4329 min.
 
Helska10:4430 min.
 
Jelitkowo10:4531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy