Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:11
Płocka09:13
Przemyska09:15
Wilanowska09:16
Cebertowicza09:18
Cieszyńskiego09:19
Sikorskiego09:21
Chałubińskiego09:23
Odrzańska09:25
Pohulanka09:26
Węzeł Groddecka09:28
Urząd Miejski09:29
Dworzec PKS09:31
Brama Oliwska09:33
Chodowieckiego
 
09:34
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:351 min.
 
Traugutta09:373 min.
 
Opera Bałtycka09:395 min.
 
Wyspiańskiego09:428 min.
 
Reja09:439 min.
 
Mickiewicza09:4511 min.
 
Plac Komorowskiego09:4713 min.
 
Legionów09:4915 min.
 
Bajana09:5016 min.
 
Żwirki i Wigury09:5117 min.
 
Jana Pawła II09:5218 min.
 
Startowa09:5319 min.
 
Zaspa09:5420 min.
 
Kołobrzeska09:5521 min.
 
Bora Komorowskiego09:5723 min.
 
Czerwony Dwór09:5925 min.
 
Piastowska10:0026 min.
 
Pomorska10:0228 min.
 
Osiedle Wejhera10:0329 min.
 
Helska10:0430 min.
 
Jelitkowo10:0531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy