Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:47
Płocka07:49
Przemyska07:51
Wilanowska07:52
Cebertowicza07:54
Cieszyńskiego07:55
Sikorskiego07:57
Chałubińskiego07:59
Odrzańska08:01
Pohulanka08:02
Węzeł Groddecka08:04
Urząd Miejski08:05
Dworzec PKS08:07
Brama Oliwska08:09
Chodowieckiego
 
08:10
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:111 min.
 
Traugutta08:133 min.
 
Opera Bałtycka08:155 min.
 
Wyspiańskiego08:188 min.
 
Reja08:199 min.
 
Mickiewicza08:2111 min.
 
Plac Komorowskiego08:2313 min.
 
Legionów08:2515 min.
 
Bajana08:2616 min.
 
Żwirki i Wigury08:2717 min.
 
Jana Pawła II08:2818 min.
 
Startowa08:2919 min.
 
Zaspa08:3020 min.
 
Kołobrzeska08:3121 min.
 
Bora Komorowskiego08:3323 min.
 
Czerwony Dwór08:3525 min.
 
Piastowska08:3626 min.
 
Pomorska08:3828 min.
 
Osiedle Wejhera08:3929 min.
 
Helska08:4030 min.
 
Jelitkowo08:4131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy