Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:27
Płocka05:29
Przemyska05:31
Wilanowska05:32
Cebertowicza05:34
Cieszyńskiego05:35
Sikorskiego05:37
Chałubińskiego05:39
Odrzańska05:41
Pohulanka05:42
Węzeł Groddecka05:44
Urząd Miejski05:45
Dworzec PKS05:47
Brama Oliwska05:49
Chodowieckiego
 
05:50
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:511 min.
 
Traugutta05:522 min.
 
Opera Bałtycka05:544 min.
 
Wyspiańskiego05:577 min.
 
Reja05:588 min.
 
Mickiewicza06:0010 min.
 
Plac Komorowskiego06:0212 min.
 
Legionów06:0414 min.
 
Bajana06:0515 min.
 
Żwirki i Wigury06:0616 min.
 
Jana Pawła II06:0717 min.
 
Startowa06:0818 min.
 
Zaspa06:0919 min.
 
Kołobrzeska06:1020 min.
 
Bora Komorowskiego06:1222 min.
 
Czerwony Dwór06:1424 min.
 
Piastowska06:1525 min.
 
Pomorska06:1727 min.
 
Osiedle Wejhera06:1828 min.
 
Helska06:1929 min.
 
Jelitkowo06:2030 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy