Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:26
Płocka17:28
Przemyska17:30
Wilanowska17:31
Cebertowicza17:33
Cieszyńskiego17:34
Sikorskiego17:36
Chałubińskiego17:38
Odrzańska17:40
Pohulanka17:41
Węzeł Groddecka17:43
Urząd Miejski17:44
Dworzec PKS17:46
Brama Oliwska17:48
Chodowieckiego
 
17:49
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:501 min.
 
Traugutta17:523 min.
 
Opera Bałtycka17:545 min.
 
Wyspiańskiego17:578 min.
 
Reja17:589 min.
 
Mickiewicza18:0011 min.
 
Plac Komorowskiego18:0213 min.
 
Legionów18:0415 min.
 
Bajana18:0516 min.
 
Żwirki i Wigury18:0617 min.
 
Jana Pawła II18:0718 min.
 
Startowa18:0819 min.
 
Zaspa18:0920 min.
 
Kołobrzeska18:1021 min.
 
Bora Komorowskiego18:1223 min.
 
Czerwony Dwór18:1425 min.
 
Piastowska18:1526 min.
 
Pomorska18:1728 min.
 
Gospody18:1829 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1930 min.
 
Subisława18:2132 min.
 
Opacka18:2334 min.
 
Oliwa18:2536 min.
 
Obrońców Westerplatte18:2637 min.
 
Derdowskiego18:2738 min.
 
Tetmajera18:2839 min.
 
Bażyńskiego18:2940 min.
 
Uniwersytet18:3041 min.
 
Strzyża PKM18:3243 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy