Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:57
Płocka05:59
Przemyska06:01
Wilanowska06:02
Cebertowicza06:04
Cieszyńskiego06:05
Sikorskiego06:07
Chałubińskiego06:09
Odrzańska06:11
Pohulanka06:12
Węzeł Groddecka06:14
Urząd Miejski06:15
Dworzec PKS06:17
Brama Oliwska06:19
Chodowieckiego
 
06:20
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:211 min.
 
Traugutta06:233 min.
 
Opera Bałtycka06:255 min.
 
Wyspiańskiego06:288 min.
 
Reja06:299 min.
 
Mickiewicza06:3111 min.
 
Plac Komorowskiego06:3313 min.
 
Legionów06:3515 min.
 
Bajana06:3616 min.
 
Żwirki i Wigury06:3717 min.
 
Jana Pawła II06:3818 min.
 
Startowa06:3919 min.
 
Zaspa06:4020 min.
 
Kołobrzeska06:4121 min.
 
Bora Komorowskiego06:4323 min.
 
Czerwony Dwór06:4525 min.
 
Piastowska06:4626 min.
 
Pomorska06:4828 min.
 
Osiedle Wejhera06:4929 min.
 
Helska06:5030 min.
 
Jelitkowo06:5131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy