Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:47
Płocka16:49
Przemyska16:51
Wilanowska16:52
Cebertowicza16:54
Cieszyńskiego16:55
Sikorskiego16:57
Chałubińskiego16:59
Odrzańska17:01
Pohulanka17:02
Węzeł Groddecka17:04
Urząd Miejski17:05
Dworzec PKS17:07
Brama Oliwska17:09
Chodowieckiego
 
17:10
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:111 min.
 
Traugutta17:133 min.
 
Opera Bałtycka17:155 min.
 
Wyspiańskiego17:188 min.
 
Reja17:199 min.
 
Mickiewicza17:2111 min.
 
Plac Komorowskiego17:2313 min.
 
Legionów17:2515 min.
 
Bajana17:2616 min.
 
Żwirki i Wigury17:2717 min.
 
Jana Pawła II17:2818 min.
 
Startowa17:2919 min.
 
Zaspa17:3020 min.
 
Kołobrzeska17:3121 min.
 
Bora Komorowskiego17:3323 min.
 
Czerwony Dwór17:3525 min.
 
Piastowska17:3626 min.
 
Pomorska17:3828 min.
 
Osiedle Wejhera17:3929 min.
 
Helska17:4030 min.
 
Jelitkowo17:4131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy