Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:47
Płocka05:49
Przemyska05:51
Wilanowska05:52
Cebertowicza05:54
Cieszyńskiego05:55
Sikorskiego05:57
Chałubińskiego05:59
Odrzańska06:01
Pohulanka06:02
Węzeł Groddecka06:04
Urząd Miejski06:05
Dworzec PKS06:07
Brama Oliwska06:09
Chodowieckiego
 
06:10
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:111 min.
 
Traugutta06:133 min.
 
Opera Bałtycka06:155 min.
 
Wyspiańskiego06:188 min.
 
Reja06:199 min.
 
Mickiewicza06:2111 min.
 
Plac Komorowskiego06:2313 min.
 
Legionów06:2515 min.
 
Bajana06:2616 min.
 
Żwirki i Wigury06:2717 min.
 
Jana Pawła II06:2818 min.
 
Startowa06:2919 min.
 
Zaspa06:3020 min.
 
Kołobrzeska06:3121 min.
 
Bora Komorowskiego06:3323 min.
 
Czerwony Dwór06:3525 min.
 
Piastowska06:3626 min.
 
Pomorska06:3828 min.
 
Osiedle Wejhera06:3929 min.
 
Helska06:4030 min.
 
Jelitkowo06:4131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy