Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:17
Płocka15:19
Przemyska15:21
Wilanowska15:22
Cebertowicza15:24
Cieszyńskiego15:25
Sikorskiego15:27
Chałubińskiego15:29
Odrzańska15:31
Pohulanka15:32
Węzeł Groddecka15:34
Urząd Miejski15:35
Dworzec PKS15:37
Brama Oliwska15:39
Chodowieckiego
 
15:40
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:411 min.
 
Traugutta15:433 min.
 
Opera Bałtycka15:455 min.
 
Wyspiańskiego15:488 min.
 
Reja15:499 min.
 
Mickiewicza15:5111 min.
 
Plac Komorowskiego15:5313 min.
 
Legionów15:5515 min.
 
Bajana15:5616 min.
 
Żwirki i Wigury15:5717 min.
 
Jana Pawła II15:5818 min.
 
Startowa15:5919 min.
 
Zaspa16:0020 min.
 
Kołobrzeska16:0121 min.
 
Bora Komorowskiego16:0323 min.
 
Czerwony Dwór16:0525 min.
 
Piastowska16:0626 min.
 
Pomorska16:0828 min.
 
Osiedle Wejhera16:0929 min.
 
Helska16:1030 min.
 
Jelitkowo16:1131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy