Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:27
Płocka14:29
Przemyska14:31
Wilanowska14:32
Cebertowicza14:34
Cieszyńskiego14:35
Sikorskiego14:37
Chałubińskiego14:39
Odrzańska14:41
Pohulanka14:42
Węzeł Groddecka14:44
Urząd Miejski14:45
Dworzec PKS14:47
Brama Oliwska14:49
Chodowieckiego
 
14:50
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:511 min.
 
Traugutta14:533 min.
 
Opera Bałtycka14:555 min.
 
Wyspiańskiego14:588 min.
 
Reja14:599 min.
 
Mickiewicza15:0111 min.
 
Plac Komorowskiego15:0313 min.
 
Legionów15:0515 min.
 
Bajana15:0616 min.
 
Żwirki i Wigury15:0717 min.
 
Jana Pawła II15:0818 min.
 
Startowa15:0919 min.
 
Zaspa15:1020 min.
 
Kołobrzeska15:1121 min.
 
Bora Komorowskiego15:1323 min.
 
Czerwony Dwór15:1525 min.
 
Piastowska15:1626 min.
 
Pomorska15:1828 min.
 
Osiedle Wejhera15:1929 min.
 
Helska15:2030 min.
 
Jelitkowo15:2131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy