Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:07
Płocka07:09
Przemyska07:11
Wilanowska07:12
Cebertowicza07:14
Cieszyńskiego07:15
Sikorskiego07:17
Chałubińskiego07:19
Odrzańska07:21
Pohulanka07:22
Węzeł Groddecka07:24
Urząd Miejski07:25
Dworzec PKS07:27
Brama Oliwska07:29
Chodowieckiego
 
07:30
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:311 min.
 
Traugutta07:333 min.
 
Opera Bałtycka07:355 min.
 
Wyspiańskiego07:388 min.
 
Reja07:399 min.
 
Mickiewicza07:4111 min.
 
Plac Komorowskiego07:4313 min.
 
Legionów07:4515 min.
 
Bajana07:4616 min.
 
Żwirki i Wigury07:4717 min.
 
Jana Pawła II07:4818 min.
 
Startowa07:4919 min.
 
Zaspa07:5020 min.
 
Kołobrzeska07:5121 min.
 
Bora Komorowskiego07:5323 min.
 
Czerwony Dwór07:5525 min.
 
Piastowska07:5626 min.
 
Pomorska07:5828 min.
 
Osiedle Wejhera07:5929 min.
 
Helska08:0030 min.
 
Jelitkowo08:0131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy