Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:57
Płocka06:59
Przemyska07:01
Wilanowska07:02
Cebertowicza07:04
Cieszyńskiego07:05
Sikorskiego07:07
Chałubińskiego07:09
Odrzańska07:11
Pohulanka07:12
Węzeł Groddecka07:14
Urząd Miejski07:15
Dworzec PKS07:17
Brama Oliwska07:19
Chodowieckiego
 
07:20
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:211 min.
 
Traugutta07:233 min.
 
Opera Bałtycka07:255 min.
 
Wyspiańskiego07:288 min.
 
Reja07:299 min.
 
Mickiewicza07:3111 min.
 
Plac Komorowskiego07:3313 min.
 
Legionów07:3515 min.
 
Bajana07:3616 min.
 
Żwirki i Wigury07:3717 min.
 
Jana Pawła II07:3818 min.
 
Startowa07:3919 min.
 
Zaspa07:4020 min.
 
Kołobrzeska07:4121 min.
 
Bora Komorowskiego07:4323 min.
 
Czerwony Dwór07:4525 min.
 
Piastowska07:4626 min.
 
Pomorska07:4828 min.
 
Osiedle Wejhera07:4929 min.
 
Helska07:5030 min.
 
Jelitkowo07:5131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy