Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:37
Płocka16:39
Przemyska16:41
Wilanowska16:42
Cebertowicza16:44
Cieszyńskiego16:45
Sikorskiego16:47
Chałubińskiego16:49
Odrzańska16:51
Pohulanka16:52
Węzeł Groddecka16:54
Urząd Miejski16:55
Dworzec PKS16:57
Brama Oliwska16:59
Chodowieckiego
 
17:00
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:011 min.
 
Traugutta17:033 min.
 
Opera Bałtycka17:055 min.
 
Wyspiańskiego17:088 min.
 
Reja17:099 min.
 
Mickiewicza17:1111 min.
 
Plac Komorowskiego17:1313 min.
 
Legionów17:1515 min.
 
Bajana17:1616 min.
 
Żwirki i Wigury17:1717 min.
 
Jana Pawła II17:1818 min.
 
Startowa17:1919 min.
 
Zaspa17:2020 min.
 
Kołobrzeska17:2121 min.
 
Bora Komorowskiego17:2323 min.
 
Czerwony Dwór17:2525 min.
 
Piastowska17:2626 min.
 
Pomorska17:2828 min.
 
Osiedle Wejhera17:2929 min.
 
Helska17:3030 min.
 
Jelitkowo17:3131 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy