Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:27
Płocka06:29
Przemyska06:31
Wilanowska06:32
Cebertowicza06:34
Cieszyńskiego06:35
Sikorskiego06:37
Chałubińskiego06:39
Odrzańska06:41
Pohulanka06:42
Węzeł Groddecka06:44
Urząd Miejski06:45
Dworzec PKS
 
06:47
0 min.
 
Brama Oliwska06:492 min.
 
Chodowieckiego06:503 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:514 min.
 
Traugutta06:536 min.
 
Opera Bałtycka06:558 min.
 
Wyspiańskiego06:5811 min.
 
Reja06:5912 min.
 
Mickiewicza07:0114 min.
 
Plac Komorowskiego07:0316 min.
 
Legionów07:0518 min.
 
Bajana07:0619 min.
 
Żwirki i Wigury07:0720 min.
 
Jana Pawła II07:0821 min.
 
Startowa07:0922 min.
 
Zaspa07:1023 min.
 
Kołobrzeska07:1124 min.
 
Bora Komorowskiego07:1326 min.
 
Czerwony Dwór07:1528 min.
 
Piastowska07:1629 min.
 
Pomorska07:1831 min.
 
Osiedle Wejhera07:1932 min.
 
Helska07:2033 min.
 
Jelitkowo07:2134 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy