Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:07
Płocka16:09
Przemyska16:11
Wilanowska16:12
Cebertowicza16:14
Cieszyńskiego16:15
Sikorskiego16:17
Chałubińskiego16:19
Odrzańska16:21
Pohulanka16:22
Węzeł Groddecka
 
16:24
0 min.
 
Urząd Miejski16:251 min.
 
Dworzec PKS16:273 min.
 
Brama Oliwska16:295 min.
 
Chodowieckiego16:306 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:317 min.
 
Traugutta16:339 min.
 
Opera Bałtycka16:3511 min.
 
Wyspiańskiego16:3814 min.
 
Reja16:3915 min.
 
Mickiewicza16:4117 min.
 
Plac Komorowskiego16:4319 min.
 
Legionów16:4521 min.
 
Bajana16:4622 min.
 
Żwirki i Wigury16:4723 min.
 
Jana Pawła II16:4824 min.
 
Startowa16:4925 min.
 
Zaspa16:5026 min.
 
Kołobrzeska16:5127 min.
 
Bora Komorowskiego16:5329 min.
 
Czerwony Dwór16:5531 min.
 
Piastowska16:5632 min.
 
Pomorska16:5834 min.
 
Osiedle Wejhera16:5935 min.
 
Helska17:0036 min.
 
Jelitkowo17:0137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy