Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:31
Płocka13:33
Przemyska13:35
Wilanowska13:36
Cebertowicza13:38
Cieszyńskiego13:39
Sikorskiego13:41
Chałubińskiego13:43
Odrzańska13:45
Pohulanka13:46
Węzeł Groddecka
 
13:48
0 min.
 
Urząd Miejski13:491 min.
 
Dworzec PKS13:513 min.
 
Brama Oliwska13:535 min.
 
Chodowieckiego13:546 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:557 min.
 
Traugutta13:579 min.
 
Opera Bałtycka13:5911 min.
 
Wyspiańskiego14:0214 min.
 
Reja14:0315 min.
 
Mickiewicza14:0517 min.
 
Plac Komorowskiego14:0719 min.
 
Legionów14:0921 min.
 
Bajana14:1022 min.
 
Żwirki i Wigury14:1123 min.
 
Jana Pawła II14:1224 min.
 
Startowa14:1325 min.
 
Zaspa14:1426 min.
 
Kołobrzeska14:1527 min.
 
Bora Komorowskiego14:1729 min.
 
Czerwony Dwór14:1931 min.
 
Piastowska14:2032 min.
 
Pomorska14:2234 min.
 
Osiedle Wejhera14:2335 min.
 
Helska14:2436 min.
 
Jelitkowo14:2537 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy