Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:07
Płocka07:09
Przemyska07:11
Wilanowska07:12
Cebertowicza07:14
Cieszyńskiego07:15
Sikorskiego07:17
Chałubińskiego07:19
Odrzańska07:21
Pohulanka07:22
Węzeł Groddecka
 
07:24
0 min.
 
Urząd Miejski07:251 min.
 
Dworzec PKS07:273 min.
 
Brama Oliwska07:295 min.
 
Chodowieckiego07:306 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:317 min.
 
Traugutta07:339 min.
 
Opera Bałtycka07:3511 min.
 
Wyspiańskiego07:3814 min.
 
Reja07:3915 min.
 
Mickiewicza07:4117 min.
 
Plac Komorowskiego07:4319 min.
 
Legionów07:4521 min.
 
Bajana07:4622 min.
 
Żwirki i Wigury07:4723 min.
 
Jana Pawła II07:4824 min.
 
Startowa07:4925 min.
 
Zaspa07:5026 min.
 
Kołobrzeska07:5127 min.
 
Bora Komorowskiego07:5329 min.
 
Czerwony Dwór07:5531 min.
 
Piastowska07:5632 min.
 
Pomorska07:5834 min.
 
Osiedle Wejhera07:5935 min.
 
Helska08:0036 min.
 
Jelitkowo08:0137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy