Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:50
Płocka17:52
Przemyska17:54
Wilanowska17:55
Cebertowicza17:57
Cieszyńskiego17:58
Sikorskiego18:00
Chałubińskiego18:02
Odrzańska18:04
Pohulanka18:05
Węzeł Groddecka
 
18:07
0 min.
 
Urząd Miejski18:081 min.
 
Dworzec PKS18:103 min.
 
Brama Oliwska18:125 min.
 
Chodowieckiego18:136 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:147 min.
 
Traugutta18:169 min.
 
Opera Bałtycka18:1811 min.
 
Wyspiańskiego18:2114 min.
 
Reja18:2215 min.
 
Mickiewicza18:2417 min.
 
Plac Komorowskiego18:2619 min.
 
Legionów18:2821 min.
 
Bajana18:2922 min.
 
Żwirki i Wigury18:3023 min.
 
Jana Pawła II18:3124 min.
 
Startowa18:3225 min.
 
Zaspa18:3326 min.
 
Kołobrzeska18:3427 min.
 
Bora Komorowskiego18:3629 min.
 
Czerwony Dwór18:3831 min.
 
Piastowska18:3932 min.
 
Pomorska18:4134 min.
 
Gospody18:4235 min.
 
Pomorska - Osiedle18:4336 min.
 
Subisława18:4538 min.
 
Opacka18:4740 min.
 
Oliwa18:4942 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5043 min.
 
Derdowskiego18:5144 min.
 
Tetmajera18:5245 min.
 
Bażyńskiego18:5346 min.
 
Uniwersytet18:5447 min.
 
Strzyża PKM18:5649 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy