Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:47
Płocka05:49
Przemyska05:51
Wilanowska05:52
Cebertowicza05:54
Cieszyńskiego05:55
Sikorskiego05:57
Chałubińskiego05:59
Odrzańska06:01
Pohulanka06:02
Węzeł Groddecka
 
06:04
0 min.
 
Urząd Miejski06:051 min.
 
Dworzec PKS06:073 min.
 
Brama Oliwska06:095 min.
 
Chodowieckiego06:106 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:117 min.
 
Traugutta06:139 min.
 
Opera Bałtycka06:1511 min.
 
Wyspiańskiego06:1814 min.
 
Reja06:1915 min.
 
Mickiewicza06:2117 min.
 
Plac Komorowskiego06:2319 min.
 
Legionów06:2521 min.
 
Bajana06:2622 min.
 
Żwirki i Wigury06:2723 min.
 
Jana Pawła II06:2824 min.
 
Startowa06:2925 min.
 
Zaspa06:3026 min.
 
Kołobrzeska06:3127 min.
 
Bora Komorowskiego06:3329 min.
 
Czerwony Dwór06:3531 min.
 
Piastowska06:3632 min.
 
Pomorska06:3834 min.
 
Osiedle Wejhera06:3935 min.
 
Helska06:4036 min.
 
Jelitkowo06:4137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy