Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:30
Płocka11:32
Przemyska11:34
Wilanowska11:35
Cebertowicza11:37
Cieszyńskiego11:38
Sikorskiego11:40
Chałubińskiego11:42
Odrzańska11:44
Pohulanka11:45
Węzeł Groddecka
 
11:47
0 min.
 
Urząd Miejski11:481 min.
 
Dworzec PKS11:503 min.
 
Brama Oliwska11:525 min.
 
Chodowieckiego11:536 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:547 min.
 
Traugutta11:569 min.
 
Opera Bałtycka11:5811 min.
 
Wyspiańskiego12:0114 min.
 
Reja12:0215 min.
 
Mickiewicza12:0417 min.
 
Plac Komorowskiego12:0619 min.
 
Legionów12:0821 min.
 
Bajana12:0922 min.
 
Żwirki i Wigury12:1023 min.
 
Jana Pawła II12:1124 min.
 
Startowa12:1225 min.
 
Zaspa12:1326 min.
 
Kołobrzeska12:1427 min.
 
Bora Komorowskiego12:1629 min.
 
Czerwony Dwór12:1831 min.
 
Piastowska12:1932 min.
 
Pomorska12:2134 min.
 
Osiedle Wejhera12:2235 min.
 
Helska12:2336 min.
 
Jelitkowo12:2437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy