Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:10
Płocka11:12
Przemyska11:14
Wilanowska11:15
Cebertowicza11:17
Cieszyńskiego11:18
Sikorskiego11:20
Chałubińskiego11:22
Odrzańska11:24
Pohulanka11:25
Węzeł Groddecka
 
11:27
0 min.
 
Urząd Miejski11:281 min.
 
Dworzec PKS11:303 min.
 
Brama Oliwska11:325 min.
 
Chodowieckiego11:336 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:347 min.
 
Traugutta11:369 min.
 
Opera Bałtycka11:3811 min.
 
Wyspiańskiego11:4114 min.
 
Reja11:4215 min.
 
Mickiewicza11:4417 min.
 
Plac Komorowskiego11:4619 min.
 
Legionów11:4821 min.
 
Bajana11:4922 min.
 
Żwirki i Wigury11:5023 min.
 
Jana Pawła II11:5124 min.
 
Startowa11:5225 min.
 
Zaspa11:5326 min.
 
Kołobrzeska11:5427 min.
 
Bora Komorowskiego11:5629 min.
 
Czerwony Dwór11:5831 min.
 
Piastowska11:5932 min.
 
Pomorska12:0134 min.
 
Osiedle Wejhera12:0235 min.
 
Helska12:0336 min.
 
Jelitkowo12:0437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy