Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:10
Płocka09:12
Przemyska09:14
Wilanowska09:15
Cebertowicza09:17
Cieszyńskiego09:18
Sikorskiego09:20
Chałubińskiego09:22
Odrzańska09:24
Pohulanka09:25
Węzeł Groddecka
 
09:27
0 min.
 
Urząd Miejski09:281 min.
 
Dworzec PKS09:303 min.
 
Brama Oliwska09:325 min.
 
Chodowieckiego09:336 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:347 min.
 
Traugutta09:369 min.
 
Opera Bałtycka09:3811 min.
 
Wyspiańskiego09:4114 min.
 
Reja09:4215 min.
 
Mickiewicza09:4417 min.
 
Plac Komorowskiego09:4619 min.
 
Legionów09:4821 min.
 
Bajana09:4922 min.
 
Żwirki i Wigury09:5023 min.
 
Jana Pawła II09:5124 min.
 
Startowa09:5225 min.
 
Zaspa09:5326 min.
 
Kołobrzeska09:5427 min.
 
Bora Komorowskiego09:5629 min.
 
Czerwony Dwór09:5831 min.
 
Piastowska09:5932 min.
 
Pomorska10:0134 min.
 
Osiedle Wejhera10:0235 min.
 
Helska10:0336 min.
 
Jelitkowo10:0437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy