Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:27
Płocka07:29
Przemyska07:31
Wilanowska07:32
Cebertowicza07:34
Cieszyńskiego07:35
Sikorskiego07:37
Chałubińskiego07:39
Odrzańska07:41
Pohulanka07:42
Węzeł Groddecka
 
07:44
0 min.
 
Urząd Miejski07:451 min.
 
Dworzec PKS07:473 min.
 
Brama Oliwska07:495 min.
 
Chodowieckiego07:506 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:517 min.
 
Traugutta07:539 min.
 
Opera Bałtycka07:5511 min.
 
Wyspiańskiego07:5814 min.
 
Reja07:5915 min.
 
Mickiewicza08:0117 min.
 
Plac Komorowskiego08:0319 min.
 
Legionów08:0521 min.
 
Bajana08:0622 min.
 
Żwirki i Wigury08:0723 min.
 
Jana Pawła II08:0824 min.
 
Startowa08:0925 min.
 
Zaspa08:1026 min.
 
Kołobrzeska08:1127 min.
 
Bora Komorowskiego08:1329 min.
 
Czerwony Dwór08:1531 min.
 
Piastowska08:1632 min.
 
Pomorska08:1834 min.
 
Osiedle Wejhera08:1935 min.
 
Helska08:2036 min.
 
Jelitkowo08:2137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy