Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:07
Płocka15:09
Przemyska15:11
Wilanowska15:12
Cebertowicza15:14
Cieszyńskiego15:15
Sikorskiego15:17
Chałubińskiego15:19
Odrzańska
 
15:21
0 min.
 
Pohulanka15:221 min.
 
Węzeł Groddecka15:243 min.
 
Urząd Miejski15:254 min.
 
Dworzec PKS15:276 min.
 
Brama Oliwska15:298 min.
 
Chodowieckiego15:309 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3110 min.
 
Traugutta15:3312 min.
 
Opera Bałtycka15:3514 min.
 
Wyspiańskiego15:3817 min.
 
Reja15:3918 min.
 
Mickiewicza15:4120 min.
 
Plac Komorowskiego15:4322 min.
 
Legionów15:4524 min.
 
Bajana15:4625 min.
 
Żwirki i Wigury15:4726 min.
 
Jana Pawła II15:4827 min.
 
Startowa15:4928 min.
 
Zaspa15:5029 min.
 
Kołobrzeska15:5130 min.
 
Bora Komorowskiego15:5332 min.
 
Czerwony Dwór15:5534 min.
 
Piastowska15:5635 min.
 
Pomorska15:5837 min.
 
Osiedle Wejhera15:5938 min.
 
Helska16:0039 min.
 
Jelitkowo16:0140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy