Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:27
Płocka06:29
Przemyska06:31
Wilanowska06:32
Cebertowicza06:34
Cieszyńskiego06:35
Sikorskiego06:37
Chałubińskiego06:39
Odrzańska
 
06:41
0 min.
 
Pohulanka06:421 min.
 
Węzeł Groddecka06:443 min.
 
Urząd Miejski06:454 min.
 
Dworzec PKS06:476 min.
 
Brama Oliwska06:498 min.
 
Chodowieckiego06:509 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:5110 min.
 
Traugutta06:5312 min.
 
Opera Bałtycka06:5514 min.
 
Wyspiańskiego06:5817 min.
 
Reja06:5918 min.
 
Mickiewicza07:0120 min.
 
Plac Komorowskiego07:0322 min.
 
Legionów07:0524 min.
 
Bajana07:0625 min.
 
Żwirki i Wigury07:0726 min.
 
Jana Pawła II07:0827 min.
 
Startowa07:0928 min.
 
Zaspa07:1029 min.
 
Kołobrzeska07:1130 min.
 
Bora Komorowskiego07:1332 min.
 
Czerwony Dwór07:1534 min.
 
Piastowska07:1635 min.
 
Pomorska07:1837 min.
 
Osiedle Wejhera07:1938 min.
 
Helska07:2039 min.
 
Jelitkowo07:2140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy