Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:26
Płocka17:28
Przemyska17:30
Wilanowska17:31
Cebertowicza17:33
Cieszyńskiego17:34
Sikorskiego17:36
Chałubińskiego17:38
Odrzańska
 
17:40
0 min.
 
Pohulanka17:411 min.
 
Węzeł Groddecka17:433 min.
 
Urząd Miejski17:444 min.
 
Dworzec PKS17:466 min.
 
Brama Oliwska17:488 min.
 
Chodowieckiego17:499 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:5010 min.
 
Traugutta17:5212 min.
 
Opera Bałtycka17:5414 min.
 
Wyspiańskiego17:5717 min.
 
Reja17:5818 min.
 
Mickiewicza18:0020 min.
 
Plac Komorowskiego18:0222 min.
 
Legionów18:0424 min.
 
Bajana18:0525 min.
 
Żwirki i Wigury18:0626 min.
 
Jana Pawła II18:0727 min.
 
Startowa18:0828 min.
 
Zaspa18:0929 min.
 
Kołobrzeska18:1030 min.
 
Bora Komorowskiego18:1232 min.
 
Czerwony Dwór18:1434 min.
 
Piastowska18:1535 min.
 
Pomorska18:1737 min.
 
Gospody18:1838 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1939 min.
 
Subisława18:2141 min.
 
Opacka18:2343 min.
 
Oliwa18:2545 min.
 
Obrońców Westerplatte18:2646 min.
 
Derdowskiego18:2747 min.
 
Tetmajera18:2848 min.
 
Bażyńskiego18:2949 min.
 
Uniwersytet18:3050 min.
 
Strzyża PKM18:3252 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy