Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:57
Płocka13:59
Przemyska14:01
Wilanowska14:02
Cebertowicza14:04
Cieszyńskiego14:05
Sikorskiego14:07
Chałubińskiego14:09
Odrzańska
 
14:11
0 min.
 
Pohulanka14:121 min.
 
Węzeł Groddecka14:143 min.
 
Urząd Miejski14:154 min.
 
Dworzec PKS14:176 min.
 
Brama Oliwska14:198 min.
 
Chodowieckiego14:209 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2110 min.
 
Traugutta14:2312 min.
 
Opera Bałtycka14:2514 min.
 
Wyspiańskiego14:2817 min.
 
Reja14:2918 min.
 
Mickiewicza14:3120 min.
 
Plac Komorowskiego14:3322 min.
 
Legionów14:3524 min.
 
Bajana14:3625 min.
 
Żwirki i Wigury14:3726 min.
 
Jana Pawła II14:3827 min.
 
Startowa14:3928 min.
 
Zaspa14:4029 min.
 
Kołobrzeska14:4130 min.
 
Bora Komorowskiego14:4332 min.
 
Czerwony Dwór14:4534 min.
 
Piastowska14:4635 min.
 
Pomorska14:4837 min.
 
Osiedle Wejhera14:4938 min.
 
Helska14:5039 min.
 
Jelitkowo14:5140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy