Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:30
Płocka13:32
Przemyska13:34
Wilanowska13:35
Cebertowicza13:37
Cieszyńskiego13:38
Sikorskiego13:40
Chałubińskiego13:42
Odrzańska
 
13:44
0 min.
 
Pohulanka13:451 min.
 
Węzeł Groddecka13:473 min.
 
Urząd Miejski13:484 min.
 
Dworzec PKS13:506 min.
 
Brama Oliwska13:528 min.
 
Chodowieckiego13:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:5410 min.
 
Traugutta13:5612 min.
 
Opera Bałtycka13:5814 min.
 
Wyspiańskiego14:0117 min.
 
Reja14:0218 min.
 
Mickiewicza14:0420 min.
 
Plac Komorowskiego14:0622 min.
 
Legionów14:0824 min.
 
Bajana14:0925 min.
 
Żwirki i Wigury14:1026 min.
 
Jana Pawła II14:1127 min.
 
Startowa14:1228 min.
 
Zaspa14:1329 min.
 
Kołobrzeska14:1430 min.
 
Bora Komorowskiego14:1632 min.
 
Czerwony Dwór14:1834 min.
 
Piastowska14:1935 min.
 
Pomorska14:2137 min.
 
Osiedle Wejhera14:2238 min.
 
Helska14:2339 min.
 
Jelitkowo14:2440 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy