Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:30
Płocka10:32
Przemyska10:34
Wilanowska10:35
Cebertowicza10:37
Cieszyńskiego10:38
Sikorskiego10:40
Chałubińskiego10:42
Odrzańska
 
10:44
0 min.
 
Pohulanka10:451 min.
 
Węzeł Groddecka10:473 min.
 
Urząd Miejski10:484 min.
 
Dworzec PKS10:506 min.
 
Brama Oliwska10:528 min.
 
Chodowieckiego10:539 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5410 min.
 
Traugutta10:5612 min.
 
Opera Bałtycka10:5814 min.
 
Wyspiańskiego11:0117 min.
 
Reja11:0218 min.
 
Mickiewicza11:0420 min.
 
Plac Komorowskiego11:0622 min.
 
Legionów11:0824 min.
 
Bajana11:0925 min.
 
Żwirki i Wigury11:1026 min.
 
Jana Pawła II11:1127 min.
 
Startowa11:1228 min.
 
Zaspa11:1329 min.
 
Kołobrzeska11:1430 min.
 
Bora Komorowskiego11:1632 min.
 
Czerwony Dwór11:1834 min.
 
Piastowska11:1935 min.
 
Pomorska11:2137 min.
 
Osiedle Wejhera11:2238 min.
 
Helska11:2339 min.
 
Jelitkowo11:2440 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy