Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:10
Płocka09:12
Przemyska09:14
Wilanowska09:15
Cebertowicza09:17
Cieszyńskiego09:18
Sikorskiego09:20
Chałubińskiego09:22
Odrzańska
 
09:24
0 min.
 
Pohulanka09:251 min.
 
Węzeł Groddecka09:273 min.
 
Urząd Miejski09:284 min.
 
Dworzec PKS09:306 min.
 
Brama Oliwska09:328 min.
 
Chodowieckiego09:339 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:3410 min.
 
Traugutta09:3612 min.
 
Opera Bałtycka09:3814 min.
 
Wyspiańskiego09:4117 min.
 
Reja09:4218 min.
 
Mickiewicza09:4420 min.
 
Plac Komorowskiego09:4622 min.
 
Legionów09:4824 min.
 
Bajana09:4925 min.
 
Żwirki i Wigury09:5026 min.
 
Jana Pawła II09:5127 min.
 
Startowa09:5228 min.
 
Zaspa09:5329 min.
 
Kołobrzeska09:5430 min.
 
Bora Komorowskiego09:5632 min.
 
Czerwony Dwór09:5834 min.
 
Piastowska09:5935 min.
 
Pomorska10:0137 min.
 
Osiedle Wejhera10:0238 min.
 
Helska10:0339 min.
 
Jelitkowo10:0440 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy