Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:27
Płocka07:29
Przemyska07:31
Wilanowska07:32
Cebertowicza07:34
Cieszyńskiego07:35
Sikorskiego07:37
Chałubińskiego07:39
Odrzańska
 
07:41
0 min.
 
Pohulanka07:421 min.
 
Węzeł Groddecka07:443 min.
 
Urząd Miejski07:454 min.
 
Dworzec PKS07:476 min.
 
Brama Oliwska07:498 min.
 
Chodowieckiego07:509 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:5110 min.
 
Traugutta07:5312 min.
 
Opera Bałtycka07:5514 min.
 
Wyspiańskiego07:5817 min.
 
Reja07:5918 min.
 
Mickiewicza08:0120 min.
 
Plac Komorowskiego08:0322 min.
 
Legionów08:0524 min.
 
Bajana08:0625 min.
 
Żwirki i Wigury08:0726 min.
 
Jana Pawła II08:0827 min.
 
Startowa08:0928 min.
 
Zaspa08:1029 min.
 
Kołobrzeska08:1130 min.
 
Bora Komorowskiego08:1332 min.
 
Czerwony Dwór08:1534 min.
 
Piastowska08:1635 min.
 
Pomorska08:1837 min.
 
Osiedle Wejhera08:1938 min.
 
Helska08:2039 min.
 
Jelitkowo08:2140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy