Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:47
Płocka06:49
Przemyska06:51
Wilanowska06:52
Cebertowicza06:54
Cieszyńskiego06:55
Sikorskiego06:57
Chałubińskiego06:59
Odrzańska
 
07:01
0 min.
 
Pohulanka07:021 min.
 
Węzeł Groddecka07:043 min.
 
Urząd Miejski07:054 min.
 
Dworzec PKS07:076 min.
 
Brama Oliwska07:098 min.
 
Chodowieckiego07:109 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1110 min.
 
Traugutta07:1312 min.
 
Opera Bałtycka07:1514 min.
 
Wyspiańskiego07:1817 min.
 
Reja07:1918 min.
 
Mickiewicza07:2120 min.
 
Plac Komorowskiego07:2322 min.
 
Legionów07:2524 min.
 
Bajana07:2625 min.
 
Żwirki i Wigury07:2726 min.
 
Jana Pawła II07:2827 min.
 
Startowa07:2928 min.
 
Zaspa07:3029 min.
 
Kołobrzeska07:3130 min.
 
Bora Komorowskiego07:3332 min.
 
Czerwony Dwór07:3534 min.
 
Piastowska07:3635 min.
 
Pomorska07:3837 min.
 
Osiedle Wejhera07:3938 min.
 
Helska07:4039 min.
 
Jelitkowo07:4140 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy