Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:07
Płocka16:09
Przemyska16:11
Wilanowska16:12
Cebertowicza16:14
Cieszyńskiego16:15
Sikorskiego16:17
Chałubińskiego16:19
Odrzańska16:21
Pohulanka16:22
Węzeł Groddecka16:24
Urząd Miejski16:25
Dworzec PKS16:27
Brama Oliwska16:29
Chodowieckiego16:30
Uniwersytet Medyczny16:31
Traugutta16:33
Opera Bałtycka16:35
Wyspiańskiego16:38
Reja16:39
Mickiewicza16:41
Plac Komorowskiego16:43
Legionów16:45
Bajana16:46
Żwirki i Wigury
 
16:47
0 min.
 
Jana Pawła II16:481 min.
 
Startowa16:492 min.
 
Zaspa16:503 min.
 
Kołobrzeska16:514 min.
 
Bora Komorowskiego16:536 min.
 
Czerwony Dwór16:558 min.
 
Piastowska16:569 min.
 
Pomorska16:5811 min.
 
Gospody16:5912 min.
 
Pomorska - Osiedle17:0013 min.
 
Subisława17:0215 min.
 
Opacka17:0417 min.
 
Oliwa17:0619 min.
 
Obrońców Westerplatte17:0720 min.
 
Derdowskiego17:0821 min.
 
Tetmajera17:0922 min.
 
Bażyńskiego17:1023 min.
 
Uniwersytet17:1124 min.
 
Strzyża PKM17:1326 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy