Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:47
Płocka15:49
Przemyska15:51
Wilanowska15:52
Cebertowicza15:54
Cieszyńskiego15:55
Sikorskiego15:57
Chałubińskiego15:59
Odrzańska16:01
Pohulanka16:02
Węzeł Groddecka16:04
Urząd Miejski16:05
Dworzec PKS16:07
Brama Oliwska16:09
Chodowieckiego16:10
Uniwersytet Medyczny16:11
Traugutta16:13
Opera Bałtycka16:15
Wyspiańskiego16:18
Reja16:19
Mickiewicza16:21
Plac Komorowskiego16:23
Legionów16:25
Bajana16:26
Żwirki i Wigury
 
16:27
0 min.
 
Jana Pawła II16:281 min.
 
Startowa16:292 min.
 
Zaspa16:303 min.
 
Kołobrzeska16:314 min.
 
Bora Komorowskiego16:336 min.
 
Czerwony Dwór16:358 min.
 
Piastowska16:369 min.
 
Pomorska16:3811 min.
 
Gospody16:3912 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4013 min.
 
Subisława16:4215 min.
 
Opacka16:4417 min.
 
Oliwa16:4619 min.
 
Obrońców Westerplatte16:4720 min.
 
Derdowskiego16:4821 min.
 
Tetmajera16:4922 min.
 
Bażyńskiego16:5023 min.
 
Uniwersytet16:5124 min.
 
Strzyża PKM16:5326 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy