Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:17
Płocka07:19
Przemyska07:21
Wilanowska07:22
Cebertowicza07:24
Cieszyńskiego07:25
Sikorskiego07:27
Chałubińskiego07:29
Odrzańska07:31
Pohulanka07:32
Węzeł Groddecka07:34
Urząd Miejski07:35
Dworzec PKS07:37
Brama Oliwska07:39
Chodowieckiego07:40
Uniwersytet Medyczny07:41
Traugutta07:43
Opera Bałtycka07:45
Wyspiańskiego07:48
Reja07:49
Mickiewicza07:51
Plac Komorowskiego07:53
Legionów07:55
Bajana07:56
Żwirki i Wigury
 
07:57
0 min.
 
Jana Pawła II07:581 min.
 
Startowa07:592 min.
 
Zaspa08:003 min.
 
Kołobrzeska08:014 min.
 
Bora Komorowskiego08:036 min.
 
Czerwony Dwór08:058 min.
 
Piastowska08:069 min.
 
Pomorska08:0811 min.
 
Gospody08:0912 min.
 
Pomorska - Osiedle08:1013 min.
 
Subisława08:1215 min.
 
Opacka08:1417 min.
 
Oliwa08:1619 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1720 min.
 
Derdowskiego08:1821 min.
 
Tetmajera08:1922 min.
 
Bażyńskiego08:2023 min.
 
Uniwersytet08:2124 min.
 
Strzyża PKM08:2326 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy