Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:57
Płocka14:59
Przemyska15:01
Wilanowska15:02
Cebertowicza15:04
Cieszyńskiego15:05
Sikorskiego15:07
Chałubińskiego15:09
Odrzańska15:11
Pohulanka15:12
Węzeł Groddecka15:14
Urząd Miejski15:15
Dworzec PKS15:17
Brama Oliwska15:19
Chodowieckiego15:20
Uniwersytet Medyczny15:21
Traugutta15:23
Opera Bałtycka15:25
Wyspiańskiego15:28
Reja
 
15:29
0 min.
 
Mickiewicza15:312 min.
 
Plac Komorowskiego15:334 min.
 
Legionów15:356 min.
 
Bajana15:367 min.
 
Żwirki i Wigury15:378 min.
 
Jana Pawła II15:389 min.
 
Startowa15:3910 min.
 
Zaspa15:4011 min.
 
Kołobrzeska15:4112 min.
 
Bora Komorowskiego15:4314 min.
 
Czerwony Dwór15:4516 min.
 
Piastowska15:4617 min.
 
Pomorska15:4819 min.
 
Osiedle Wejhera15:4920 min.
 
Helska15:5021 min.
 
Jelitkowo15:5122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy