Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:30
Płocka11:32
Przemyska11:34
Wilanowska11:35
Cebertowicza11:37
Cieszyńskiego11:38
Sikorskiego11:40
Chałubińskiego11:42
Odrzańska11:44
Pohulanka11:45
Węzeł Groddecka11:47
Urząd Miejski11:48
Dworzec PKS11:50
Brama Oliwska11:52
Chodowieckiego11:53
Uniwersytet Medyczny11:54
Traugutta11:56
Opera Bałtycka11:58
Wyspiańskiego12:01
Reja
 
12:02
0 min.
 
Mickiewicza12:042 min.
 
Plac Komorowskiego12:064 min.
 
Legionów12:086 min.
 
Bajana12:097 min.
 
Żwirki i Wigury12:108 min.
 
Jana Pawła II12:119 min.
 
Startowa12:1210 min.
 
Zaspa12:1311 min.
 
Kołobrzeska12:1412 min.
 
Bora Komorowskiego12:1614 min.
 
Czerwony Dwór12:1816 min.
 
Piastowska12:1917 min.
 
Pomorska12:2119 min.
 
Osiedle Wejhera12:2220 min.
 
Helska12:2321 min.
 
Jelitkowo12:2422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy