Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska10:30
Płocka10:32
Przemyska10:34
Wilanowska10:35
Cebertowicza10:37
Cieszyńskiego10:38
Sikorskiego10:40
Chałubińskiego10:42
Odrzańska10:44
Pohulanka10:45
Węzeł Groddecka10:47
Urząd Miejski10:48
Dworzec PKS10:50
Brama Oliwska10:52
Chodowieckiego10:53
Uniwersytet Medyczny10:54
Traugutta10:56
Opera Bałtycka10:58
Wyspiańskiego11:01
Reja
 
11:02
0 min.
 
Mickiewicza11:042 min.
 
Plac Komorowskiego11:064 min.
 
Legionów11:086 min.
 
Bajana11:097 min.
 
Żwirki i Wigury11:108 min.
 
Jana Pawła II11:119 min.
 
Startowa11:1210 min.
 
Zaspa11:1311 min.
 
Kołobrzeska11:1412 min.
 
Bora Komorowskiego11:1614 min.
 
Czerwony Dwór11:1816 min.
 
Piastowska11:1917 min.
 
Pomorska11:2119 min.
 
Osiedle Wejhera11:2220 min.
 
Helska11:2321 min.
 
Jelitkowo11:2422 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy