Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:37
Płocka07:39
Przemyska07:41
Wilanowska07:42
Cebertowicza07:44
Cieszyńskiego07:45
Sikorskiego07:47
Chałubińskiego07:49
Odrzańska07:51
Pohulanka07:52
Węzeł Groddecka07:54
Urząd Miejski07:55
Dworzec PKS07:57
Brama Oliwska07:59
Chodowieckiego08:00
Uniwersytet Medyczny08:01
Traugutta08:03
Opera Bałtycka08:05
Wyspiańskiego08:08
Reja
 
08:09
0 min.
 
Mickiewicza08:112 min.
 
Plac Komorowskiego08:134 min.
 
Legionów08:156 min.
 
Bajana08:167 min.
 
Żwirki i Wigury08:178 min.
 
Jana Pawła II08:189 min.
 
Startowa08:1910 min.
 
Zaspa08:2011 min.
 
Kołobrzeska08:2112 min.
 
Bora Komorowskiego08:2314 min.
 
Czerwony Dwór08:2516 min.
 
Piastowska08:2617 min.
 
Pomorska08:2819 min.
 
Gospody08:2920 min.
 
Pomorska - Osiedle08:3021 min.
 
Subisława08:3223 min.
 
Opacka08:3425 min.
 
Oliwa08:3627 min.
 
Obrońców Westerplatte08:3728 min.
 
Derdowskiego08:3829 min.
 
Tetmajera08:3930 min.
 
Bażyńskiego08:4031 min.
 
Uniwersytet08:4132 min.
 
Strzyża PKM08:4334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy