Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:17
Płocka07:19
Przemyska07:21
Wilanowska07:22
Cebertowicza07:24
Cieszyńskiego07:25
Sikorskiego07:27
Chałubińskiego07:29
Odrzańska07:31
Pohulanka07:32
Węzeł Groddecka07:34
Urząd Miejski07:35
Dworzec PKS07:37
Brama Oliwska07:39
Chodowieckiego07:40
Uniwersytet Medyczny07:41
Traugutta07:43
Opera Bałtycka07:45
Wyspiańskiego07:48
Reja
 
07:49
0 min.
 
Mickiewicza07:512 min.
 
Plac Komorowskiego07:534 min.
 
Legionów07:556 min.
 
Bajana07:567 min.
 
Żwirki i Wigury07:578 min.
 
Jana Pawła II07:589 min.
 
Startowa07:5910 min.
 
Zaspa08:0011 min.
 
Kołobrzeska08:0112 min.
 
Bora Komorowskiego08:0314 min.
 
Czerwony Dwór08:0516 min.
 
Piastowska08:0617 min.
 
Pomorska08:0819 min.
 
Gospody08:0920 min.
 
Pomorska - Osiedle08:1021 min.
 
Subisława08:1223 min.
 
Opacka08:1425 min.
 
Oliwa08:1627 min.
 
Obrońców Westerplatte08:1728 min.
 
Derdowskiego08:1829 min.
 
Tetmajera08:1930 min.
 
Bażyńskiego08:2031 min.
 
Uniwersytet08:2132 min.
 
Strzyża PKM08:2334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy