Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:47
Płocka16:49
Przemyska16:51
Wilanowska16:52
Cebertowicza16:54
Cieszyńskiego16:55
Sikorskiego16:57
Chałubińskiego16:59
Odrzańska17:01
Pohulanka17:02
Węzeł Groddecka17:04
Urząd Miejski17:05
Dworzec PKS17:07
Brama Oliwska17:09
Chodowieckiego17:10
Uniwersytet Medyczny17:11
Traugutta17:13
Opera Bałtycka17:15
Wyspiańskiego
 
17:18
0 min.
 
Reja17:191 min.
 
Mickiewicza17:213 min.
 
Plac Komorowskiego17:235 min.
 
Legionów17:257 min.
 
Bajana17:268 min.
 
Żwirki i Wigury17:279 min.
 
Jana Pawła II17:2810 min.
 
Startowa17:2911 min.
 
Zaspa17:3012 min.
 
Kołobrzeska17:3113 min.
 
Bora Komorowskiego17:3315 min.
 
Czerwony Dwór17:3517 min.
 
Piastowska17:3618 min.
 
Pomorska17:3820 min.
 
Osiedle Wejhera17:3921 min.
 
Helska17:4022 min.
 
Jelitkowo17:4123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy