Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:37
Płocka16:39
Przemyska16:41
Wilanowska16:42
Cebertowicza16:44
Cieszyńskiego16:45
Sikorskiego16:47
Chałubińskiego16:49
Odrzańska16:51
Pohulanka16:52
Węzeł Groddecka16:54
Urząd Miejski16:55
Dworzec PKS16:57
Brama Oliwska16:59
Chodowieckiego17:00
Uniwersytet Medyczny17:01
Traugutta17:03
Opera Bałtycka17:05
Wyspiańskiego
 
17:08
0 min.
 
Reja17:091 min.
 
Mickiewicza17:113 min.
 
Plac Komorowskiego17:135 min.
 
Legionów17:157 min.
 
Bajana17:168 min.
 
Żwirki i Wigury17:179 min.
 
Jana Pawła II17:1810 min.
 
Startowa17:1911 min.
 
Zaspa17:2012 min.
 
Kołobrzeska17:2113 min.
 
Bora Komorowskiego17:2315 min.
 
Czerwony Dwór17:2517 min.
 
Piastowska17:2618 min.
 
Pomorska17:2820 min.
 
Osiedle Wejhera17:2921 min.
 
Helska17:3022 min.
 
Jelitkowo17:3123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy