Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:27
Płocka14:29
Przemyska14:31
Wilanowska14:32
Cebertowicza14:34
Cieszyńskiego14:35
Sikorskiego14:37
Chałubińskiego14:39
Odrzańska14:41
Pohulanka14:42
Węzeł Groddecka14:44
Urząd Miejski14:45
Dworzec PKS14:47
Brama Oliwska14:49
Chodowieckiego14:50
Uniwersytet Medyczny14:51
Traugutta14:53
Opera Bałtycka14:55
Wyspiańskiego
 
14:58
0 min.
 
Reja14:591 min.
 
Mickiewicza15:013 min.
 
Plac Komorowskiego15:035 min.
 
Legionów15:057 min.
 
Bajana15:068 min.
 
Żwirki i Wigury15:079 min.
 
Jana Pawła II15:0810 min.
 
Startowa15:0911 min.
 
Zaspa15:1012 min.
 
Kołobrzeska15:1113 min.
 
Bora Komorowskiego15:1315 min.
 
Czerwony Dwór15:1517 min.
 
Piastowska15:1618 min.
 
Pomorska15:1820 min.
 
Osiedle Wejhera15:1921 min.
 
Helska15:2022 min.
 
Jelitkowo15:2123 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy