Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:30
Płocka09:32
Przemyska09:34
Wilanowska09:35
Cebertowicza09:37
Cieszyńskiego09:38
Sikorskiego09:40
Chałubińskiego09:42
Odrzańska09:44
Pohulanka09:45
Węzeł Groddecka09:47
Urząd Miejski09:48
Dworzec PKS09:50
Brama Oliwska09:52
Chodowieckiego09:53
Uniwersytet Medyczny09:54
Traugutta09:56
Opera Bałtycka09:58
Wyspiańskiego
 
10:01
0 min.
 
Reja10:021 min.
 
Mickiewicza10:043 min.
 
Plac Komorowskiego10:065 min.
 
Legionów10:087 min.
 
Bajana10:098 min.
 
Żwirki i Wigury10:109 min.
 
Jana Pawła II10:1110 min.
 
Startowa10:1211 min.
 
Zaspa10:1312 min.
 
Kołobrzeska10:1413 min.
 
Bora Komorowskiego10:1615 min.
 
Czerwony Dwór10:1817 min.
 
Piastowska10:1918 min.
 
Pomorska10:2120 min.
 
Osiedle Wejhera10:2221 min.
 
Helska10:2322 min.
 
Jelitkowo10:2423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy