Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:50
Płocka17:52
Przemyska17:54
Wilanowska17:55
Cebertowicza17:57
Cieszyńskiego17:58
Sikorskiego18:00
Chałubińskiego18:02
Odrzańska18:04
Pohulanka18:05
Węzeł Groddecka18:07
Urząd Miejski18:08
Dworzec PKS18:10
Brama Oliwska18:12
Chodowieckiego18:13
Uniwersytet Medyczny18:14
Traugutta18:16
Opera Bałtycka
 
18:18
0 min.
 
Wyspiańskiego18:213 min.
 
Reja18:224 min.
 
Mickiewicza18:246 min.
 
Plac Komorowskiego18:268 min.
 
Legionów18:2810 min.
 
Bajana18:2911 min.
 
Żwirki i Wigury18:3012 min.
 
Jana Pawła II18:3113 min.
 
Startowa18:3214 min.
 
Zaspa18:3315 min.
 
Kołobrzeska18:3416 min.
 
Bora Komorowskiego18:3618 min.
 
Czerwony Dwór18:3820 min.
 
Piastowska18:3921 min.
 
Pomorska18:4123 min.
 
Gospody18:4224 min.
 
Pomorska - Osiedle18:4325 min.
 
Subisława18:4527 min.
 
Opacka18:4729 min.
 
Oliwa18:4931 min.
 
Obrońców Westerplatte18:5032 min.
 
Derdowskiego18:5133 min.
 
Tetmajera18:5234 min.
 
Bażyńskiego18:5335 min.
 
Uniwersytet18:5436 min.
 
Strzyża PKM18:5638 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy