Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:57
Płocka05:59
Przemyska06:01
Wilanowska06:02
Cebertowicza06:04
Cieszyńskiego06:05
Sikorskiego06:07
Chałubińskiego06:09
Odrzańska06:11
Pohulanka06:12
Węzeł Groddecka06:14
Urząd Miejski06:15
Dworzec PKS06:17
Brama Oliwska06:19
Chodowieckiego06:20
Uniwersytet Medyczny06:21
Traugutta06:23
Opera Bałtycka
 
06:25
0 min.
 
Wyspiańskiego06:283 min.
 
Reja06:294 min.
 
Mickiewicza06:316 min.
 
Plac Komorowskiego06:338 min.
 
Legionów06:3510 min.
 
Bajana06:3611 min.
 
Żwirki i Wigury06:3712 min.
 
Jana Pawła II06:3813 min.
 
Startowa06:3914 min.
 
Zaspa06:4015 min.
 
Kołobrzeska06:4116 min.
 
Bora Komorowskiego06:4318 min.
 
Czerwony Dwór06:4520 min.
 
Piastowska06:4621 min.
 
Pomorska06:4823 min.
 
Osiedle Wejhera06:4924 min.
 
Helska06:5025 min.
 
Jelitkowo06:5126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy