Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:57
Płocka14:59
Przemyska15:01
Wilanowska15:02
Cebertowicza15:04
Cieszyńskiego15:05
Sikorskiego15:07
Chałubińskiego15:09
Odrzańska15:11
Pohulanka15:12
Węzeł Groddecka15:14
Urząd Miejski15:15
Dworzec PKS15:17
Brama Oliwska15:19
Chodowieckiego15:20
Uniwersytet Medyczny15:21
Traugutta15:23
Opera Bałtycka
 
15:25
0 min.
 
Wyspiańskiego15:283 min.
 
Reja15:294 min.
 
Mickiewicza15:316 min.
 
Plac Komorowskiego15:338 min.
 
Legionów15:3510 min.
 
Bajana15:3611 min.
 
Żwirki i Wigury15:3712 min.
 
Jana Pawła II15:3813 min.
 
Startowa15:3914 min.
 
Zaspa15:4015 min.
 
Kołobrzeska15:4116 min.
 
Bora Komorowskiego15:4318 min.
 
Czerwony Dwór15:4520 min.
 
Piastowska15:4621 min.
 
Pomorska15:4823 min.
 
Osiedle Wejhera15:4924 min.
 
Helska15:5025 min.
 
Jelitkowo15:5126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy