Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska13:47
Płocka13:49
Przemyska13:51
Wilanowska13:52
Cebertowicza13:54
Cieszyńskiego13:55
Sikorskiego13:57
Chałubińskiego13:59
Odrzańska14:01
Pohulanka14:02
Węzeł Groddecka14:04
Urząd Miejski14:05
Dworzec PKS14:07
Brama Oliwska14:09
Chodowieckiego14:10
Uniwersytet Medyczny14:11
Traugutta14:13
Opera Bałtycka
 
14:15
0 min.
 
Wyspiańskiego14:183 min.
 
Reja14:194 min.
 
Mickiewicza14:216 min.
 
Plac Komorowskiego14:238 min.
 
Legionów14:2510 min.
 
Bajana14:2611 min.
 
Żwirki i Wigury14:2712 min.
 
Jana Pawła II14:2813 min.
 
Startowa14:2914 min.
 
Zaspa14:3015 min.
 
Kołobrzeska14:3116 min.
 
Bora Komorowskiego14:3318 min.
 
Czerwony Dwór14:3520 min.
 
Piastowska14:3621 min.
 
Pomorska14:3823 min.
 
Osiedle Wejhera14:3924 min.
 
Helska14:4025 min.
 
Jelitkowo14:4126 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy