Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:10
Płocka12:12
Przemyska12:14
Wilanowska12:15
Cebertowicza12:17
Cieszyńskiego12:18
Sikorskiego12:20
Chałubińskiego12:22
Odrzańska12:24
Pohulanka12:25
Węzeł Groddecka12:27
Urząd Miejski12:28
Dworzec PKS12:30
Brama Oliwska12:32
Chodowieckiego12:33
Uniwersytet Medyczny12:34
Traugutta12:36
Opera Bałtycka
 
12:38
0 min.
 
Wyspiańskiego12:413 min.
 
Reja12:424 min.
 
Mickiewicza12:446 min.
 
Plac Komorowskiego12:468 min.
 
Legionów12:4810 min.
 
Bajana12:4911 min.
 
Żwirki i Wigury12:5012 min.
 
Jana Pawła II12:5113 min.
 
Startowa12:5214 min.
 
Zaspa12:5315 min.
 
Kołobrzeska12:5416 min.
 
Bora Komorowskiego12:5618 min.
 
Czerwony Dwór12:5820 min.
 
Piastowska12:5921 min.
 
Pomorska13:0123 min.
 
Osiedle Wejhera13:0224 min.
 
Helska13:0325 min.
 
Jelitkowo13:0426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy